Loading...

مطالب ویژه

    نمایش «شبح اپرای تهران» به طراحی و کارگردانی علی ساسانی‌نژاد از 28ام دی ماه تا 17ام بهمن ماه ...
Detail
    «خانه‌ی کاغذی» داستان خانواده‌ای است در خانه‌ای تقریباً ویران، نزدیکِ مرز که واپسین لحظات پیش ...
Detail
    اشاره: «هم‌هوایی» سال گذشته، طی سه نوبت: فروردين و ارديبهشت [در سالن حافظ تهران]، خرداد [در ...
Detail
خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED
اخبار

اخبار (5)

 پروژه چندهنری «بی‌انتخاب» علی‌رغم تلاش بی‌وقفه گروه نمایش آکادمی هنر با مشکلاتی روبه‌رو شد که اجرای آن در این زمان عملی نبود. با وجود رایزنی‌های مختلف چنان‌چه بخواهیم کیفیت مطلوب مدنظر گروه را به نمایش بگذاریم شاید می‌بایست اجرا را به تاریخ دیگری موکول می‌کردیم

باران کوثری به گروه بازیگران پروژه چندهنری «بی‌انتخاب» با اجرا گردانی امیر کنجانی پیوست.
به گزارش روابط عمومی گروه نمایش آکادمی هنر، باران کوثری در این اثر هنری که تلفیقی از نمایش، موسیقی، معماری و چیدمان است، در کنار بازیگرانی چون ویشکا آسایش، صابر ابر، مهران احمدی، محسن رستگار، کاظم سیاحی، هومن سیدی، آزاده صمدی و نازگل نادریان به هنرنمایی می پردازد.

 ویشکا آسایش با پیوستن به پروژه چند هنری «بی انتخاب» با اجرا گردانی امیر کنجانی، برای اولین بار بازی در تئاتر را تجربه می کند.

به گزارش روابط عمومی گروه نمایش آکادمی هنر، ویشکا آسایش در این اثر هنری که تلفیقی از نمایش، موسیقی، معماری و چیدمان است، در کنار بازیگرانی چون صابر ابر، مهران احمدی، محسن رستگار، کاظم سیاحی، هومن سیدی، آزاده صمدی و نازگل نادریان به هنرنمایی می پردازد.

 

 

 

صابر ابر، مهران احمدی و هومن سیدی به پروژه بی‌انتخاب (آگاهی بدون انتخاب) پیوستند.

به گزارش روابط عمومی گروه نمایش آکادمی هنر، ستارگان متعددی در پروژه چندهنری «بی‌انتخاب» به اجراگردانی امیر کنجانی و تهیه کنندگی مجید رحیمی جعفری و محمد عقیلی که قرار است بزرگترین صحنه نمایشی را داشته باشد و عنوان پر رمز و رازترین اثر نمایشی را یدک می‌کشد؛  حضور داشته باشند.

 پردیس ملت تهران برای نخستین بار از ششم تیر ماه میزبان یک اجرای نمایشی با نام «بی انتخاب» (آگاهی بدون انتخاب) به اجراگردانی امیر کنجانی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی گروه نمایش آکادمی هنر،  این اجرا که تجربه ای است بین پرفورمنس و نمایش مفهومی با حضور عناصری از موسیقی، اجرا، چیدمان، موسیقی و ... است، در یکی از تالارهای این پردیس به مساحت 1300 متر مربع اجرا می‌شود. تهیه کنندگی «بی انتخاب» را مجید رحیمی جعفری و محمد عقیلی برعهده دارند و این پروژه محصولی از «گروه نمایش آکادمی هنر» است.

تبلیغات